SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 3
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
23,400
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
94396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 3 1.9Tdi viti I prodhimit 2002Me klimabsair baggjamat me rrym pasqyret me rrym

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
045-509-695
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »