SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
2496.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
94404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 3BG 2.5 TDI V6 highline
viti prodhimit 31-10-2003
vetura esht ne gjendje shum mir me goma te reja
servisin e krym me garancion
siq shihet ne foto vetura esht perfekt
rregjistrimi par 02-04-2015
Ulset para dhe mbash me nxemje
Gjamat kollor mbas
bord kompjuter tmadh
PER ME SHUM TEL 044267005
Informata rreth publikuesit
egnapo
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »