SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
. Bmw 323 ci e46 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '15
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
94409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bmw 323 ci e46. osht. i rujtun posedon klim. abs asc. e shum. opsione. tjera per me shum informat. kontaktoim permes telefonit ose. ne viber. pres. bleres. seriOz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gold
Pristina
049805219
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »