SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320 M-LOOK MAT
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
94416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 320 M-LOOK MAT esh full posedon
ABS, Airco, Airbag, Centrale vergrendeling, Elektrische buitenspiegels, Mistlampen, Licht metalen velgen, Stuurbekrachtiging, Elektrische ruiten, CD/DVD-speler, Stabiliteitscontrole
Nr kontaktues: +386 49 448 546
Informata rreth publikuesit
Shpend
Drenas
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »