SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet chevelet camaro 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '16
Lloji :
Chevrolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
14,000
Motori (kubik) :
3.60
Viti :
2013
ID e produktit :
94423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cervelet camaro viti 2013 benzin 3.6 kilometra 14 mij me liber servisit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdet
044866991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »