SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercdes benz c220 dizell
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Mercedes C 220
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
94428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercdesbenzc c220 dizell viti prodhimit 2002 me targa rks ka regjistrim deri në mars te vitit tjter pra ne vitin 2016 ne gjendje te rregullt ka klim abes eps etjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ximi
Prishtinë
049150668
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »