SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 3 viti 1994
Çmimi :
€2,250.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
94438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES GOLF 3 NE GJENDJE TE SHKELQYESHME TE MIRE TEKNIKE PO ASHTU OPTIKE POSEDON ABS CENTRALL ETJ.ESHTE 1.9 TURBO DIESEL I THJESHTE NE HIPOTEK NUK ESHTE TE GARANTOJ NE LETRA ESHTE I BUKUR SI BRENDA PO ASHTU EDHE JASHTE ESHTE I RUJTUN PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE NUMRIN QE SHIHNI NE EKRAN OSE PERMES VIBERIT NE NUMRIN:+37744129951
Informata rreth publikuesit
lirim.14lirim
lluzhan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »