SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 328i
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '15
Lloji :
BMW 328
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
9,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
94480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bmw 328 i ,bejme ndrrime me banes ne bregdet ,qmimi i negociueshem. pronari gjindet jasht shtetit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
aron
Pejë
0624306735
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »