SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Tourani
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,707
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor
ID e produktit :
94490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touran Automatik,2.0 Disel,viti 2005,me navagacion,tempomat,Shanzher CD´ve,karika sportski,liber servisi,i pa doganuar,i ardhur nga Zvicra.JO ndrim,Kontaktoni ne tel dhe Viber +37744313361
Informata rreth publikuesit
rinor
Prishtinë
+37744313361
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »