SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Range rover Vogue
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '15
Lloji :
Land Rover
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Viti :
2007
ID e produktit :
94519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Land Rover Range Rover Vogue tdv6 bi-turbo,nafte,viti2007,139000 km origjinale .Makina ka ardhur nga gjermania Makina ka shume lloje opsionesh si psh;navi,tv,ekran me touch,sistem muzike harman kardon,sedilje elektrike dhe me ngrohje para-mbrapa.tapeiceri me cdo gje lekure.klima tronic.baxha xhami,bi-xenon,timon elektrik dhe me ngrohje,pasyqyra elektrike dhe me palosje,pilot automatik,bord computer,2 celsa,amortizim me jasteqe ajri sipas terrenit,kamjo automatie tip tronic,bagazhier me 6cd sensore parkimi para -mbrapa ,sensore shiu, i pajisur me sistem kamerash ,xhamat e zinj me qese te shenuar ne lejen e qarkullimit.. Full Extra , goma te reja michellin te vendosura ne qershor 2015, siguracion SUPER KASKO i prere per 1 vit etj etj.Makina eshte ne gjendje super te mire SUPER OKAZION!!!! Cmimi 20 000 Euro !!!!----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------KONTAKTONI 0699352858---------------------

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armando
Massachusetts/Longmeadow
0699352858
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »