SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
94520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti I prodhimit 2005
Motorri 1.9
Kilometrazhi 190.000
Materiali Lekurë
Ne gjendje shum te mir
Qmimi Sipas marrveshjes
Regjistrimi vazhdon deri ne shkurt te 2017
Kontaktoni Ne numrin 044304762
Informata rreth publikuesit
Gani
Peja
044304762
Peja [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »