SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda civic
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '15
Lloji :
Honda Civic
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
110
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2007
ID e produktit :
94530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Honda ciciv 1.8 benzin,automatik,me tabela te canadase!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Durim
Prizren
044-500553
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »