SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 607
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '15
Lloji :
Peugeot 607
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
319,785
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
94534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet peugeot 607 2.2 hdi diesel e posa importuar nga franca ka te gjitha pajisjet funksionale gjendja e vetures eshte e shkelqyer per me shum info kontaktet : 043868082 ose ne e-mail niku_rooney@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
niku_rooney
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »