SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet wv Bora tdi 1.9
Çmimi :
€4,950.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
94541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet wv Bora 1.9 tdi(di e kuqe) 6 shpejtësi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Podujevë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »