SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a4
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
94551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a4 me dogan me targa shqiptare me letra per nje vitPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Murraku
Tirana, Albania
0688430809
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »