SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
94553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 3 ne gjendje pune shume te mir me sistem alarmi ngjyr gri
per foto kontaktoni ne viberi
Informata rreth publikuesit
Robinald
+355688397568
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »