SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz Cdi 2008 Wc Crafter 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '15
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,646,737
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2008
ID e produktit :
94573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 6 komba modeleve 2007-2008-2009 Mercedes benz cdi. Wv Crafter me dogan dhe pa dogan te ardhur prej gjermanis

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xhevdet
Vushtrri
049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »