SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '15
Lloji :
Mercedes E 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
94580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz E320 Avantgarde i posa Ardhur nga Gjermania ne gjendje te shkelqyer me libra te servisit. Servisin e fundit ne Gjermani e ka ne muajin mars 2015 vetura nuk e ka as ni vrejtje,
*Automatik, 7G tronik dhe tiptronik
*Klim dy Sezonale
*Karrige elektrike me ngrohje dhe ftohje
*Tempomat
*Shpejtsi ne Timon
*Telefon - Bluetooth
*Komanda ne Timon
*Drita Xenon Bi Xenon
*Timon multifunksional
*Shiber
*Retrovizor (pasqyre) qe palohen dhe me senzore per dritat e gjata (errësohen)
*Fellne 18
*Senzora Parkingu Para Dhe Pas
*Senzora Shiu
*Interior EVO
*DVD 6CD + 1
vETURA ESHT PA DOGAN
Tel/044267005
Informata rreth publikuesit
egnapo
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »