SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 120
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '15
Lloji :
BMW 120
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
177.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
94586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 120d
posedon regjistrim deri ne muajin korrik
pronar i par ne kosov dhe eshte doganuar ne vitin 2014 rergjistrimi i par e ka 2014
posedon radio cd / aux/ bluetooth
asr / abs / esp/ air bag/ dsc
dhezet me pull start stop
serviset te gjitha te kryera
si gurtnet/ partikofilterin te ri euro 4/ ulen me te gjith filterat / mbushja e klimes dhe te gjith pjest qe ka patur nevoj nuk keni nevoj per asnje investim
posedon ekstra
timonin treshe
foli 50 perqind/
foli karbon mrenda disa pjes te interierit
dritat Led te bravat e deres
fellne origjinal te bmw
senzor
M paket
tabelat ekstra
ulset sport rikaro pershtatje ne qfar do menyre dhe ansoret mbushen me ajr
klim 2 zonale
amortizerat jan ekstra mund ta qoni me lart dhe me posht veturen
dritat xenon bi xenon
angel eyes
hollogenat ksenon led te bardha
2 qelca origjinal
senzora te parkingut

me nje fjal vetura eshte per ndonje marakli
nuk ka kurfar problemi mundeni ta testoni kur te doni

sa per ket vetures ju garantoj qe nuk eshte ne peng apo ne hipotek
blersit se vetures menjeher mundem tjav shkarkoj kontraten dhe te gjitha dokumenat qe vijon

fellnet 18 modeli te m5 permas mat gjona perpara mat ngushta

Ndrrim i mundshem mebmw 320d modeli e90 me tjer vetura nuk bej ndrrim
aryja qe po du me hek vetem qe nuk po me konvenon per familje se per ndryshe nuk e kisha hek
eshte shum ekonomik shpenzimet i ka 5.0 ne qytet max 6 .0 litra ne qytet

per me shum info mund te lajmroni ne viber 0037744934656
Informata rreth publikuesit
farush
Gjilan
044934656
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »