SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Reno Megane 2004
Çmimi :
€3,950.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '15
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2004
ID e produktit :
94595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes renault megane 1.5Dci me servisa te kryer para 1jave 1vjet regjistrim 01 rks shum i bukur me klim abs airbag hidraulik timon multifunksional radio dritare elektrike kompjuter goma te reja cmimi 3950 me cash me ndrrime 4300 .. 049 695 646
Informata rreth publikuesit
Burim
049695646
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »