SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 190 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '15
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
17,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1987
ID e produktit :
94603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesh mercedes 190 dizel viti 87 ne gjendje perfekte komplet serviset ebera te gjitha rexhistrimin veq sa jakam bo plot nje vit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Lipjan
044724722
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »