SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf
Çmimi :
€10,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
84,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
94615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 viti 2010 shum i rujtun me 84 mij km te kalume vetura nuk esht e doganume vetura gjindetne garazhd ktu nuk vozitet sepse pronari gjindet ne ch

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
GaGi
Berlin, Germany
045 35 44 44 po ashtu esht ne wiber i njejti nr
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »