SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MINI Cooper 2008
Çmimi :
€9,900.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
Lloji :
Mini Cooper
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
94616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose behet ndrrim me material ndertimor.
Informata rreth publikuesit
Lavdi
Prishtinë
+37745947160
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »