SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pikap
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '15
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
94618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes citroen 1997 tel 049-125-500 ska regjistrim i qlajmrum denim ska 500 euro 500kg pesh bartsePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bardhceku
049-125-500
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »