SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
volswagen sharan 2002
Çmimi :
€4,750.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
157,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
94619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet volswagen sharan 2002 2,0 Benzin , i sapo ardhur nga Gjermania vetura eshte ne gjendje shume te mire. vetura posedon edhe librin e servisit. . shpenzimet jan shume te ulta, vetura posedon 2 ulse per femij.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »