SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes 250
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '15
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,900
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1987
ID e produktit :
94621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes 250 ne gjendje te rregullt te cilit i ka skaduar rexhistrimi ka denim 150 Çmimi me marrveshje.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arsim
Burim
044617548
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »