SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2003 Mercedes-Benz S500 4matic
Çmimi :
€9,999.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt
Lloji :
Mercedes S 500
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
228,342
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
94638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte me targa te Polonise.
Vetura eshte ne gjendje perfekte mekanike.
Nuk bej nderrim.

Motorri: M113 V8 5.0l 306PS
4Matic - ngreh me kater rrota
Marshi: Automatic-Tiptronic
Ngjyra: bronze metalik - Brilliant Silver Metallic (me konservim ngjyre nga fabrika)
Versioni LONG
Ky model eshte prodhuar per USA.

Pajisjet:
- suspenzioni pneumatik Airmatic - me rregullim te lartesise dhe butesise
- fellne alumini origjinal Mercedes 17-inch
- disqe te perparme origjinale sport - te ventiluara
- lekure (Nappa Black)
- elemente druri (Burred Walnut Root)
- ulset me rregullim elektrik - me ngrohje dhe fryhje
- pakete memorje (pozita e ulseve, vollani dhe pasqyreve) - parametrat memorizohen ne qeles
- sistemi Easy Entry/Exit - lehteson hyrjen/daljen
- sistemi Command me kontroll me ze (Linguatronic)
- navigacioni GPS
- kompjuter on-board
- vollan me rregullim elektronik
- vollan multifunksional - me kontroll te kompjuterit, telefonit dhe sistemit Command
- sistemi i zerimit extra BOSE
- xhama atermike me kontroll elektrike dhe kontroll nga qelsi-telekomanda
- shiber panoram
- pasqyre elektrokromatike me ngrohje dhe kontroll elektrike
- klime Climatronic me 2-zona
- roleta e pasme elektrike
- tempomat
- ngrohja/ftohja REST - me motorr te ndalur
- radio me CD dhe nderrues per 6 CD ne bagazh
- qeles-telekomande te tipit te ri
- mbyllje qendrore me qeles-telekomande
- hapja e bagazhit nga qelsi-telekomanda
- dyer dhe bagazhi me ngrehje dhe mbyllje automatike
- ndriqim Ambient Lighting
- dollap me ftohje
- 10x Airbag
- senzora te shiut
- senzora te nates
- ABS
- ESP
- vollan me hidraulik
- drita te perparme Bi-Xenon
- drita te mjegulles
- sperkates se dritave te perparme
- sistemi i ngrohjes se ujit per larjen e xhamit te perparem
- sistemi pre-safe
- sistemi isofix per ulse te femijeve
- immobilizer
- alarmi (Anti-Theft dhe Anti-Break-In)
- sistemi Emergency Call
- sistemi i hapjes te portes se shtepise
- akumullator me kapacitet te larte
- xhami i pasem me ngrohje
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
044 563 044
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »