SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 220 E clas
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '15
Lloji :
Mercedes 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje
ID e produktit :
94639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz 220 E clas 2001 cdi ne gjemdje shum tmir teknike po ashtu shum komod dhe shum i bukur full opcionPostuar nëpërmjet celularit. +377 45 677 075 mund te na kontaktoni edhe ne viber
Informata rreth publikuesit
Egzon
Klinë
045 677 075
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »