SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Saab 9.3
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '15
Lloji :
Saab 9-3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
94659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura gjindet ne gjendje shum te mir per me shum mund te kontakton ne ket numePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Prishtinë
37744819515
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »