SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '16
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
239,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
94661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Peugeot 407, Servo, xhama dhe pasqyre elektronike, 8 altoparlante, ngjyre e zeze metalike, liber servisi, ne gjendje shume te mire ndersa si veture eshte me se ekonomike. Benzine shpenzon 10L mesatarisht, njejt dhe gas. Me nje rezervoar gaz kalon 350-400km = 20€ Impjanti i gazit eshte i bere ne Tirane, kompani Italiane me 2 vjet garancion. Kilometrat jane origjinale, nuk eshte veture e prekur softwerikisht. Regjistrim deri Shtator 2016
Informata rreth publikuesit
ArtPix Studio
Prizren
+38649607070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »