SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reno Clio DCi
Çmimi :
€2,750.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '15
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2002
ID e produktit :
94685
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet nderrohet Reno Clio viti 2002 ngjyr e zeze 300 mi te kaluara, nje pale dyer rigjistrim deri ne korrik 2016, clim funksionale nderrim i mundeshemNdërrimNrrimNderrojNdrroj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
049827827
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »