SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes WV T4
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1998
ID e produktit :
94687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi WV T4 i bardh ne gjendje perfekte i ardhur nga zvicrra ka kolicen komplet alumin gomat e reja , pa dogan Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Munich, Germany
049 329 814
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »