SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat ducato
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '15
Lloji :
Fiat Ducato
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
94693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
fiat ducato continer 2.3 diesel ne gjendje te rregullt viti 2009 manual 6 shpejtsi. hebebyne elektronike,presum bleres serioz tel viber +37744183206
Informata rreth publikuesit
Ádhúrím
Podujeva
podujev [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »