SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet touran
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
94698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touran 2004 2.0 140ps 5ulse 2 par goma rks 1 vit regjestrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Klinë
049656776
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »