SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW POLO 1.9 SDI VITI 2001
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '15
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
94705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW POLO 1.9 SDI e cila eshte ne gjendje shum te mir servisi i sapo kryer me shpenzime 4L 100km Plus 4 goma te reja te dimrit me bandash. Mund te lajmeroheni edhe mes vibe +37744 458 995
Nuk bej nderrim.
Informata rreth publikuesit
fita_pr6
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »