SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel vectra caravan
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
94718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vectra ne gjendje te rregullt iplotaon te gjitha.kushtet eshte komode te gjitha ulset ika ilkur beshpumpen e ka.te ndrrume qe 1 muaj.FLm per mirkuptim presum telefonatat e juaja...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besart
Mitrovicë
049 353 509
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »