SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes ose ndrroj dodge caliber 1.8
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '15
Lloji :
Dodge Caliber
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
50,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
94729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose ndrroj dodge caliber 1.8 benzin i sapo ardhur nga zvicrra vetura eshte shum e rujten i posedon te gjitha dokumentacinet per ma shum na kontaktoni ne numrin 044 263 070
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Matiqan
Matiqan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »