SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes opel corsa
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '15
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
95,659
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
ID e produktit :
94761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel corsa 1.4 2007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Klinë
049656776
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »