SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vw Golf 5 Tdi 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
94774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vw Golf 5 1.9 Tdi me Targa te Hollandes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmiir
Ludwigshafen
049250233
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »