SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel corsa
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '15
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
116,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
ID e produktit :
94777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel corsa 1.2 benzine air bag kasetafon me bagazhjer 3 dyer..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ani
Santa Croce Sull' Arno, Toscana, Italy
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »