SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet pasati
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '15
ID e produktit :
94783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pasat 4 1.9 TDI (DI) te kuqe 130 (kw) viti prodhimit 2002 regjistrim deri ne janar 2016 vetura posedon : klim.abs.esp.karrige me nxemje.gjama elektronik. fellne me guma M+S. vetura esht ne gjendje te rregullt regjistrimi i par ne RKS esht ba ne janar 2015

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
faruk
Ferizaj
045270048
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »