SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda fabi 2004
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '15
Lloji :
Skoda Fabia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
ID e produktit :
94787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Veura eshte ne fjenje shum te mire teknike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albn
Mitrovicë
049460701
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »