SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vectra c 2.2 dti
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2003
ID e produktit :
94800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She's vectra 2.2 DTI automatik viti 2003 irexhistrua 1 vit meklim funkciunale ful opcijon servisin eka tekry merregell per infermata me tesakta kotaktoni beni 044968856 jumir presu blesa serijoz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beni
Lipjan
044968856 049393941
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »