SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audi a4 1.9 tdi
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
94808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a4 1.9 tdi
viti i prodhimit 2001
96 kw 131ps
Timon multifunksion
Karrika ne nxemje
Xhama electronic 4
abs espPostuar nëpërmjet celularit. 049 888 484
Informata rreth publikuesit
dani
Mitrovicë
049888484
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »