SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6-1998-1.8
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '15
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1998
ID e produktit :
94817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi A6 1.8 benzin viti prodhimit 1998 shitet per arsije emigrimi me letra te rregullta der ne janar 2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajram
Berlin, Germany
+4915753471087
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »