SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mazda
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '15
Lloji :
Mazda 6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
94818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mazda 6 , 2005 e sapo ardhur nga Belgjika

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Skenderaj
049656980
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »