SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet peugeot
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '15
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,697
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
94822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 307 viti 2005 2.0 manuel dizel Dy dyrsh edhe dy ulse i ardhun nga franca dogana i kushton 700 €

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samson
Gjakovë
+33648133305
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »