SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai Tuscon2.0 4*4 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Hyundai Tucson
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
94840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Hyundai Tuscon 2.0 4*4 viti 2005. Eshte e pershtatshme per vozitje ne qytet dhe rruge te gjata. Ka dritat Xenox. Ka kamere per Reverze.

Poashtu e bej edhe ndrrim me vetura VW Golf 4 ose Passat
Ka regjistrim deri ne Shkurti 2017.
Informata rreth publikuesit
Dritero
Prishtinë
044161055
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »