SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel vectra GTS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
105,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
94854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen opel vektra
Viti 2003
Diesel.2.2
Senzor parkingu para-prapa
MOdel GTS
E ardhur nga zvicrra
Vetura eshte pa dogone
Te interesuarit mund te lajmrohen ne numrin e telefonit
044889855Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prizren
044246759
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »