SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Passat 1.9 Turbo Disel
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '15
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1989
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
94855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 1.9 Turbo Disel fabrikisht Disel ne gjendje te rregullt teknike dhe optike.
Passati ka:
Servo (Hidraolik)
Xhamat color
Shiber elektronik
Goma te reja Sava Eskimo M+S
Bateri te re me 1 vit garancion
Kuke per terheqje
Komforin e ruajtur dhe te paster
etj
Per me shume info:044 459 627
Qmimi i diskutushem...
Informata rreth publikuesit
Lul
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »